Władysławowo

to jedno z najpiękniejszych wakacyjnych miejsc wypoczynkowych w Polsce. W dalszej części artykułu przeczytacie o atrakcjach turystycznych, muzeach i najciekawszych miejscach, które warto zwiedzić będąc we Władysławowie i okolicach. Opiszemy trochę historii i pokażemy Wam kilka starych zdjęć... Główny nacisk na tej stronie kładziemy na atrakcje turystyczne, opisujemy miasto Władysławowo, pokażemy na zdjęciach ciekawe miejsca, co warto zwiedzić i najlepsze muzea takie jak muzeum motyli, muzeum generała Hallera, Aleja Gwiazd Sportu i Wieża Widokowa w Domu Rybaka. Atrakcje Turystyczne Władysławowo to strona robiona przez turystów o ciekawych miejscach turystycznych, które warto zwiedzić będąc na wakacjach nad morzem i na półwyspie helskim.

Więcej
Ścieżka Rowerowa Hel - Jastarnia

Ścieżka Rowerowa Hel - Jastarnia

Ścieżka rowerowa prowadzi do Helu przez cały Półwysep Helski, a długość ścieżki przyrodniczo-rowerowej z Helu do Juraty wynosi 10 km.
Ścieżka biegnie wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 216, w znacznej części na terenach leśnych, co zapewnia bezkolizyjny ruch z jezdnią. Ze względu na jej malownicze położenie, atrakcyjne ukształtowanie terenu z licznymi podjazdami i zjazdami jest atrakcją dla mieszkańców i turystów. W grudniu 2005 r. uroczystego otwarcia ścieżki dokonał Aleksander Kwaśniewski, ówczesny prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Informacje i foto pochodzą ze strony: www.gohel.pl

Strony www Gdańsk - Agencja Reklamowa MiroArt